قوانین و مقررات:

سایت پاپ آپر یک سایت تبلیغاتی است و استفاده از آن تنها به همین منظور است و طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. بدیهی است با ثبت نام در سایت پاپ آپر قوانین آن را پذیرفته اید. قوانین پاپ آپر به دو بخش "تبلیغ دهندگان" و "تبلیغ کنندگان" تقسیم می شود.

 

تبلیغ دهندگان:

تبلیغ دهندگان کسانی هستند که به منظور تبلیغ در سیستم تبلیغاتی پاپ آپر محتوا و خدمات خود را تبلیغ می کنند. تبلیغ کنندگان باید محتوای سالم و قانونی خود را تبلیغ کنند.در صورتی که فردی اقدام به تغییر محتوا پس از تایید ما نماید، هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت و در صورت مشاهده حساب فرد متخلف را مسدود می نماییم. کلیه مسئولیت موارد احتمالی بر عهده فرد متخلف می باشد تبلیغات افراد پس از سفارش باید مورد تایید ما قرار بگیرد و سپس فعال می شود.

 

نمایش دهندگان:

نمایش دهندگان به افرادی اطلاق می شود که اقدام به استفاده از کد تبلیغاتی و تبلیغ در سایت یا وبلاگ خود می نمایند. کمترین حد درخواست درآمد از پاپ آپر 20000 تومان و بیشترین میزان آن در یک بار درخواست 3.000.000 تومان می باشد.

برای درخواست واریز درآمد خود می توانید از منو سمت راست روی درخواست واریز کلیک نمایید. حداقل درخواست واریز باید مقدار 20.000 تومان باشد. در صورتی که مبلغی کمتر از این مقدار را درخواست نمایید، درخواست شما تایید نخواهد شد. پرداخت ها در 15 و 30 هر ماه انجام می پذیرد و کلیه پرداخت ها به درخواست هایی تا قبل از این تاریخ صورت می پذیرد. دقت کنید مبنای واریز، پرداخت پایا می باشد، ولی اگر کاربری مشخصات کد شبا و نام حقیقی خود را به درستی تکمیل نکرده باشد سیستم به صورت خودکار پرداخت سحاب را بر می گزیند که بابت آن کارمزد 500 تومانی بانک از شما کسر می شود. تمامی مسئولیت پرداخت های اشتباه به دلیل اشکال در اطلاعات حساب کاربرريال به عهده کاربر است. در صورتی که فردی اقدام به تخلف در نمایش تبلیغات کند به صورتی که به هر نحوی درآمد غیرمجاز کسب کند حساب فرد متخلف مسدود می شود و کلیه عواقب آن منحصر به فرد متخلف می باشد. سایت ها و وبلاگ هایی که از کد تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند نمی توانند پاپ آپ دیگری را قبول کنند. در صورت مشاهده چنین مواردی حساب شخص خاطی مسدود خواهد شد و تمام عواقب احتمالی بر عهده شخص خاطی می باشد (مشروط به اسپم بودن روند فعالیت آن سایت).

شرایط انتقال وجه پایا : (از طریق شماره بانکی شبا)

دستورانتقال وجه شما پس از پذیرش توسط بانک،قطعی و غیر قابل برگشت است و انجام آن جزو تعهدات بانک می باشد. برگشت وجه مورد انتقال و کارمزد آن پس از پذیرش انتقال وجه توسط بانک به هیچ وجه امکان پذیر نیست. بانک متعهد می شود در تاریخ درخواست شده توسط مشتری (تاریخ موثر) وجه را به بانک مقصد ارسال نماید. در صورتی که به هر دلیل تاریخ موثرانتقال با یکی از ایام تعطیل رسمی مصادف باشد، بانک انتقال را در اولین روز کاری بعد از تعطیلات انجام می دهد. مسئولیت واریز وجه انتقال داده شده به حساب مقصد در تاریخ موثر انتقال بر عهده ی بانک مقصد است لذا در این خصوص مسئولیتی متوجه بانک پذیرنده نیست. مسئولیت عواقب ناشی از هر گونه خطا یا اشتباه در درج اطلاعات بر عهده ی مشتری است (به شماره درج شده در پروفایل فرد واریز می گردد). در صورتی که به هر دلیل از قبیل: مسدودی حساب مقصد،اشتباه در مشخصات حساب مقصد و مانند این امکان واریز وجه به حساب مقصد وجود نداشته باشد، بانک وجه مورد انتقال را پس ازکسر کارمزد برگشت وجه،حداکثر تا پایان روز کاری بعد به حساب مشتری برمی گرداند.در این صورت نیز کارمزد انتقال وجه غیر قابل برگشت است.

 

موارد تخلف:

1. تبلیغ در سایت های غیر قانونی

2. تغییر در کد تبلیغات

3. استفاده از پراکسی و ایجاد بازدید غیر متعارف

4. تغییر نحوه نمایش استاندارد. به طور مثال اجبار به کلیک کردن کاربرن روی بنر یا نمایش نا متعارف بنر و دیگر انواع تبلیغات.

5. اقدام به بازدید (کلیک) غیر مجاز و فریب سیستم ضد تقلب پاپ آپر.

6. مواردی که به سایت پاپ آپر لطمه می زند.

7. ورودی ها باید از سایت ثبت شده در سامانه باشند.

8. اگر سایت یا وبلاگی فعال نباشد، پاپ آپر می تواند آن را از حالت فعال به غیر فعال (مسدود) بدل کند.

 کلیه افراد برای عضویت باید قوانین پاپ آپر را بپذیرند و تابع آن باشند. پاپ آپر حق دارد در قوانین تغییر ایجاد کند یا بند جدیدی را به آن بیافزاید.

- اگر سایت یا وبلاگی خلاف یک یا چند بند از قوانین فوق عمل نماید، پاپ آپر می تواند ضرر ناشی از تخلف را به صورت بخش یا کل درآمد فرد متخلف از او بگیرد و فرد متخلف هیچ گونه حقی در مورد درآمد به دست آمده از مصادیق تخلف ندارد. درآمد ها در پاپ آپر هیچ گاه بلوکه نمی شوند بلکه به تبلیغ دهندگان ارجاع داده می شوند تا سبب جلوگیری از ضرر های احتمالی گردد.

در صورت عدم وجود تبلیغات فعال سایت مرجعه (پاپ آپر) باز خواهد شد و نمایش خواهد یافت. نمایش دهندگان می توانند در این مواقع کد تبلیغاتی را حذف نمایند یا از تبلیغاتی استفاده کنند که تبلیغ کننده بالاتری دارد.