17.09.2013 | چگونه از گوگل بازدید بگیریم؟

یکی از نیازهای هر سایتی دریافت بازدید است. راه کار های زیادی وجود دارد تا یک سایت اینترنتی بازدید دریافت کند اما ارزان ترین و بهترین راه دریافت ورودی از جستجوگر گوگل و البته دیگر موتور های جستجوگر می باشد. در این مقاله به چند نکته کلیدی برای دریافت ورودی از گوگل اشاره می کنم.

 


 

1. تکراری نباشید. مطالب تکراری دارای ارزش کمی هستند و شاید باعث شوند دیگر مطالب تازه شما نیز توسط گوگل تکراری شناخته شود

2. عجله نکنید. عجله در کسب بازدید از موتور های جستجوگر باعث دلسردی شما در نوشتن مطالب تازه و جدید دیگر می شوند. همواره به یاد داشته باشید شما می توانید یک وبلاگ پربازدید داشته باشید و از منافع آن سود ببرید.

3. تبادل لینک بیش از حد خوب نیست. یکی از سنتی ترین تبادل بازدید، تبادل لینک بین سایت ها می باشد. اما زیاده روی در آن خوب نیست.

4. منظم و روزانه وبلاگ نویسی کنید. اگر شما به طور منظم اقدام به آپدیت وبلاگتان نمایید موتور های جستجوگر به شکل منظم تر و بهتری مطالب شما را ثبت می کنند.

5. از روش های نامتعارف استفاده نکنید. روش های نامتعارف، روش های بهینه سازی غلط می باشند که شاید در کوتاه مدت جواب خوبی به شما بدهند ولی به زودی شما را به دردسر های زیادی می اندازند.

6. مطالبی بنویسید که زیاد جستجو می شوند. مطمئنا یک مطلب در مورد خواننده ای معروف بسیار بیشتر از مطلبی علمی در مورد شاخک های سوسک حمام جستجو می شوند. این جمله شاید به شکل طنز باشد ولی مهمترین اصل کسب ورودی از گوگل و موتور های جستجوگر دیگر می باشد.

7. بستر خوبی برای وبلاگتان مهیا نمایید. وبلاگ نویسی جدا از سرگرمی و به اشتراک گذاری می تواند درآمد زا نیز باشد. در حال حاظر بیشترین درآمد تبلیغاتی در دنیا به وبلاگ نویسان تعلق دارد. برای این که در این مسید به مشکل نخورید به دنبال بستری مناسب برای این کار باشید. لازم نیست بابت ایجاد این بستر هزینه کنید. کافی است تا سرویس دهنده خوبی را که تمام حقوق شما را رعایت کرده و به حریم خصوصی و البته منافع شما لطمه نمی زند انتخاب نمایید.

نتیجه این درس: "خودتان باشید، بستر خوبی برای وبلاگتان فراهم نمایید، با علاقه بنویسید، منظم بنویسید و تقلب نکنید"