17.02.2015 | کسب درآمد مادام العمر

این مقاله به معرفی یک سیستم همکاری در فروش "بازاریابی"، خواهد پرداخت. از آن جایی که بسیاری از کاربران جدید از ما خواستند تا یک روش کسب درآمد اینترنتی را معرفی کنیم این مقاله شکل گرفت.

در یک سال پیش شاهد پیشرفت بسیار بالای کاربران اینترنت در ایران بودیم. بسیاری از پیشرفت ها به دلیل افزایش قابل توجه سرعت اینترنت و علت دیگر دسترسی ساده تر از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها بود، به طوری که سن استفاده کنندگان اینترنت در ایران به شدت افزایش یافت. در این بین بازار مناسبی برای فروشگاه ها و خدمات دهندگان اینترنت محیا شد.

اما مسئله مهم تر در این بین، توانایی کسب درآمد از این تعداد بسیار زیاد کاربر اینترت بود که برای برخی پیشتازان در این عرصه پرفایده بود. امروز می خواهیم یک سیستم "همکاری در فروش" را به شما معرفی نماییم.

همکاری در فروش به چه معنی است؟

برخی فروشگاه های اینترنتی در برنامه تبلیغاتی و بازاریابی خود با عضویت بازاریابان محصولات خود را به فروش می رسانند. در این بین بازاریابان درصدی از سود فروش یا درصدی از کل مبلغ فروش را دریافت می کنند. این برنامه بازاریابی بزرگ ترین برنامه بازاریابی در جهان محسوب می شود. سایت eBay از طریق این برنامه بازاریابی سالانه بالغ بر چند میلیارد دلار به بازاریابان خود که عموما کاربران عادی اینترنت هستند پرداخت می کند.

معرفی سیستم بازاریابی فروشگاه بذرام:

Bazram.com یک سایت فروشگاهی در زمینه فروش بذرور و لوازم کشاورزی است. با توجه به این که این فروشگاه اینترنتی قابلیت عضویت بازاریابان را دارد بر آن شدیم تا در این شبکه تبلیغاتی آن را معرفی نماییم.

لینک ورود به بخش بازاریابی:

http://www.bazram.com/affiliates

لینک ثبت نام بازاریابان جدید:

http://www.bazram.com/index.php?route=affiliate/register

لینک دریافت کد تبلیغاتی:

http://www.bazram.com/index.php?route=affiliate/tracking

 

پس از ثبت نام بلافاصله شما قادر به شروع فعالیت و کسب درآمد هستید و نیازی به تایید مدیریت ندارید. با ورود به بخش "کد بازاریابی اختصاصی" در بخش ایجاد لینک بازاریابی می توانید نام محصولی که می خواهید آن را تبلیغ کنید وارد و لینک بازاریابی آن را دریافت نمایید. همچنین با اضافه کردن کد بازاریابی مخصوص خود به صورت زیر به انتهای لینک محصولات، لینک بازاریابی خود را می سازید:

http://www.bazram.com/name-mahsool?tracking=54d9c075a3932

دقت کنید شماره اختصاصی بازاریابی هر کس متفاوت است. در مثال بالا کد بازاریابی من "54d9c075a3932" بوده که شما باید کد بازاریابی خود را قرار دهید.

لینک مشاهده تراکنش ها و درآمد:

http://www.bazram.com/index.php?route=affiliate/transaction

کجا می توانیم تبلیغ کنیم؟

هر جایی که می توانید یک لینک را به اشتراک بگذاید و کاربران با ورود به لینک بازاریابی شما به صفحه محصول وارد شوند، هر زمان که خرید کنند حتی 2 روز بعد فروش برای شما ثبت می شود. فروشگاه اینترنتی بذرام 5% کل مبلغ فروش را به بازاریابان پرداخت می کند که با توجه به خاص بودن فروشگاه و سفارش بالایی که با تبلیغات کم خواهد داشت رقم بسیار بی نظیری است.

شما در سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، کلوب یا حتی گروه های وایبر، لاین، اینستاگرام و حتی ارسال ایمیل قادر به بازاریابی هستید.

امیدواریم این مقاله که به معرفی یک سیستم بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از طریق آن است برای شما مفید بوده باشد.