19.02.2014 | کیفیت بالای خدمات اتفاقی پدید نمی آید

با سلام خدمت تمامی دوستان، همکاران و مشتریان،

همان طور که مستحضرید امروز پرداخت های سامانه تبلیغاتی پاپ آپر انجام شد. هم زمان با این پرداخت ها ایمیلی برای تعدادی از عزیزان، در شبکه تبلیغاتی ارسال شد که چنین مضمونی داشت:

--------------------

با سلام،

سایت شما به دلیل عدم رعایت قوانین و استفاده از 2 پاپ آپ مسدود گردید.

از آن جایی که در این مورد اطلاع رسانی های متعددی صورت گرفته و وجود کد پاپ آپ دیگری در سایت شما در تایخ 29 بهمن 1392 نشان دهنده بی توجهی شما به این قوانین است، سایت شما به انتهای صف تایید انتقال یافته و برای فعال سازی مجدد نیازمند صرف زمان مورد نیاز می باشد. زمان تایید از انتها تا مرحله تایید بین 3-5 ماه پیش بینی می شود. متن قوانین سامانه تبلیغاتی پاپ آپر: http://www.popuper.com/tos

-----------------

در مورد متن ارسالی بالا نیازی به توضیح بیشتر نیست. از تمامی شما عزیزان می خواهیم تا در بهبود کیفی این سامانه همکاری کنید و موجبات رضایت دیگران را فراهم آورید. در یک شبکه تمامی اعضا با یکدیگر تعامل دارند و باید طبق قوانین کلی: ثبات، آرامش و نظم را برای رسیدن به بیشترین نرخ موفقیت به وجود آورند. وظیفه ما نظارت، عیب یابی و تلاش در ایجاد شبکه ای موفق که منفعت آن برای تمامی اعضا است می باشد.

همچنین به دلیل افزایش قبلی تعرفه ها، درآمد کاربران به طور چشمگیری بهبود یافته. از این تاریخ محدودیت درخواست واریز 20 هزار تومان خواهد بود. این مورد به دلیل درخواست متعدد برخی کاربران با مبالغ پایین است که مشکلاتی را در پرداخت برای تیم حساب داری ایجاد می نماید.

از همکاری همه شما دوستان و همراهان سپاسگزاریم.

 

تیم تبلیغاتی پاپ آپر