02.02.2014 | تغییرات عمده در جهت افزایش کیفیت خدمات

پس از افزودن شیوه های جدید تبلیغاتی شاهد استفاده گسترده از آن ها بودیم. این استفاده به حدی زیاد بود که ما را شگفت زده کرد. زیرا تا این لحظه، خبر رسانی در مورد استفاده از تبلیغات جدید نکردیم. درآمد بسیاری از وبمستر های سیستم، تا حد زیادی افزایش یافت. اکنون سامانه تبلیغاتی پاپ آپر کامل ترین مجموعه تبلیغاتی کشور است و با ارائه تمامی شیوه های موئثر تبلیغات، می توان انتظارات بالایی از کارایی و قابلیت آن داشت.

چنان که در خبر قبلی گفته شد این سامانه تبلیغاتی اکنون وبمستر جدید قبول نمی کند و این امر موجب شده تا تعداد زیادی سایت که بخشی از آن ها سایت های زیر 500 کشور محسوب می شوند در حال انتظار برای تایید باشند. ضمن عذر خواهی از این عزیزان به دلیل عدم تایید این نوید را می دهیم که از تاریخ 15 بهمن 1392 سایت هایی که در استاندارد سامانه تبلیغاتی پاپ آپر نیستند حذف می شوند. حذف از سیستم به معنی اتمام همکاری است. شایان ذکر است که اگر سایت یا وبلاگی از سیستم پاپ آپر به هر دلیلی حذف شوند، پس از پالایش سایتشان برای تایید دوباره، باید سایت خود را مجدد در پاپ آپر ثبت نمایند و مشمول زمان انتظار در صف تایید می شوند.

اکنون بیش از 1000 وب سایت و وبلاگ در این صف هستند که روزانه به تعداد آن ها افزوده می شود. ما هیچ تعهدی در تایید سایت های موجود در این صف نداریم و زمان انتظار ممکن است بیش از 1-3 ماه و یا بیشتر باشد.

 

استاندارد پذیرش سایت ها و وبلاگ ها:

 

1- بازدید های غیر عادی.

توضیح بیشتر: برخی از سایت ها با استفاده از روش های غیر متعارف اقدام به دریافت بازدید به صفحه ای خاص می کنند که بازدیدکنندگان آن صفحات با میل خود وارد نشده اند. به همین دلیل از ارزش تبلیغاتی پایینی برخوردارند.

 

2- اگر سایت یا وبلاگی فعال نباشد و از کد های تبلیغاتی این سامانه استفاده نکند و یا درآمد آن برای یک روز کامل صفر باشد.

توضیح بیشتر: ما علاوه بر کنترل ترافیک سامانه، به تعداد سایت های فعال نیز نظارت داریم. اگر سایتی در سیستم فعال نباشد ما جای آن را به سایت دیگری برای فعالیت می دهیم. همچنین سایت حذف شده در سیستم برای فعالیت مجدد مشمول انتظار در صف تایید می باشد.

 

3- تنها پاپ آپ فعال، باید پاپ آپ این سامانه باشد.

دلیل: در گذشته نیز همین طور بود، به طوری که سایت های دارای 2 پاپ آپ از سیستم حذف می شدند. اما به دلیل درخواست تعدادی از کاربران این قانون به 2 پاپ آپ محدود شد. اکنون سامانه تبلیغاتی پاپ آپر انواع شیوه های تبلیغاتی را ارائه می کند و پاپ آپ تنها بخش کوچکی از خدمات این سامانه می باشد. به همین دلیل وبمستر ها، تنها یک انتخاب برای تبلیغ ندارند و می توانند از انواع روش ها استفاده کنند. علاوه بر این تبلیغ بیش از یک پاپ آپ برای بازدیدکنندگان عذاب آور است. اگر این مورد را در کامپیوتر هایی با پردازنده ضعیف امتحان نمایید مشاهده خواهید کرد که چه اتفاقی برای بازدیدکنندگان رخ می دهد. این اشکال در مرورگر اینترنت اکسپلورر بسیار بدتر خواهد بود.

 

4- قرار دادن تبلیغات به شکل استاندارد.

تعداد کمی از وبمستر های گرامی، اقدام به قرار دادن تبلیغات بنری به شکل معلق (به انگلیسی: float) می نمایند. توجه کنید تبلیغات بنری نباید به این صورت قرار داده شود. نمونه های دیگری از تبلیغات وجود دارد که به شکل استاندارد دارای چنین خاصیتی است. در صورت تمایل به این نوع تبلیغات از آن ها استفاده نمایید. همچنین هرگونه تغییر در نمایش صحیح و استاندارد تبلیغات دارای مشکل است.

 

پس از امتحان تعداد نسبتآ زیادی سایت های خدمات تبلیغاتی و انجام آزمایشات گوناگون دریافتیم بالاترین درآمد از سیستم های تبلیغاتی مشابه را به کاربران ارائه می کنیم. همچنین با تحلیل وضعیت پیشرفت و فروش محصولات تبلیغ کنندگان و نظارت آن ها دیدیم که نسبت مثبت و مناسبی را دارا هستیم. این مسائل نشان گر کارکرد صحیح سامانه تبلیغاتی پاپ آپر است.

 

تذکر مهم: این قانون از امروز اجرا می شود و تمامی سایت ها و وبلاگ های سامانه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اما از تاریخ 15 بهمن 1392 ضمانت اجرایی پیدا خواهد کرد.

برای مشاهده پیش نمایش انواع تبلیغات قابل ارائه در سامانه تبلیغاتی پاپ آپر به این صفحه رجوع نمایید:

http://www.popuper.com/demo

 

واژه های کلیدی: تبلیغات بنری,تبلیغات بنری رایگان,تبلیغات بنری ارزان,تبلیغات بنری در سایت,تبلیغات بنری کلیکی,تبلیغات بنری نت برگ,تبلیغات بنری چیست؟,تبلیغات بنری در وبلاگ,تبليغات بنري,سیستم تبلیغات بنری,تبلیغات متنی,تبلیغات متنی رایگان,تبلیغات متنی در وردپرس,تبلیغات متنی وردپرس,تبلیغات متنی برای وردپرس,تبلیغات متنی ارزان,تبلیغات متنی کلیکی,تبلیغات متنی چیست,تبلیغات متنی در جوملا,تبلیغات متنی زیبا,تبلیغات پاپ آپ,تبلیغات پاپ آپ ارزان,تبلیغات پاپ آپ رایگان,تبلیغات پاپ آپ چیست,تبلیغات پاپ آپ وردپرس,کد تبلیغات پاپ آپ,تعرفه تبلیغات پاپ آپ,تبلیغات به صورت پاپ آپ,تبلیغات کلیکی پاپ آپ,سیستم تبلیغات پاپ آپ,تبلیغات اینترنتی,تبلیغات اینترنتی در ایران,تبلیغات اینترنتی رایگان,تبلیغات اینترنتی چیست,تبلیغات اینترنتی قم,تبلیغات اینترنتی+مقاله,تبلیغات اینترنتی صبا,تبلیغات اینترنتی+pdf,تبلیغات اینترنتی ارزان,تبلیغات اینترنت