30.01.2014 | خبر فوری سامانه تبلیغاتی پاپ آپر

با سلام به تمامی دوستان بزرگوار،

 

امروز پنج شنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ سامانه تبلیغاتی پاپ آپر تصمیمات جدیدی را در روند کاری اتخاذ کرد. طی جلسه عمومی بین مدیران ارشد پروژه و هیئت مدیره تصمیمات زیر تایید و تصویب شد.

1- عدم پذیرش نمایش دهنده بیشتر در سیستم:

روزانه حدود 100 تا 150 سایت و وبلاگ در سامانه پاپ آپر ثبت می شوند و کمتر از 2 تا 3 ساعت تایید می گردند. اما اخیرا شاهد افزایش این نرخ بودیم، به طوری که دیروز 9 بهمن 1392، 473 سایت و وبلاگ در پاپ آپر ثبت شدند. این روند صعودی همچنان ادامه دارد و ما ناچارا برای تعدیل سیستم تبلیغاتی سایت ها و وبلاگ های بیشتری را تایید و فعال نمی کنیم. البته سایت های ثبت شده در حالت معلق باقی خواهند ماند و در فرصت بعدی و طی انجام پذیرش بیشتر آگهی این سایت ها را فعال خواهیم کرد. توجه به این نکته الزامی است که پس از بازگشایی افرادی که در صف انتظار برای تایید به سر می برند ابتدا تایید می شوند. دلیل افزایش نرخ عضویت در سامانه احتمالا کارکرد ناصحیح برخی سامانه های تبلیغاتی است که ما نیز با توجه به تست آن ها این نکته را دریافتیم. البته به هیچ عنوان نام آن ها ذکر نخواهد شد. در صورت بازگشایی پذیرش سایت ها و وبلاگ ها، اطلاع رسانی خواهد شد.

2- افزودن انواع دیگر تبلیغات:

پنج سیستم تبلیغاتی در مدت نسبتا طولانی طراحی، تولید و آزمایش گردیده و اکنون آماده رونمایی است. تمامی صاحبان وب سایت ها و وبلاگ ها در سیستم پاپ آپر می توانند موازی با دیگر تبلیغات پاپ آپر از این نوع تبلیغات استفاده کنند. به زودی خبر تکمیلی در این مورد انتشار می یابد و در پنل تبلیغاتی همه کاربران منظور خواهد شد.

 

امیدواریم با توجه به نیازهای شما تبلیغ دهندگان و نمایش دهندگان عزیز روزانه پیشرفت کنیم و به بزرگترین سامانه تبلیغاتی کشور تبدیل گردیم.

امیر المومنین علی (ع) می فرمایند: امانت داری و وفا ، درستی و صداقت کردار است و دروغ و افتراء (تهمت) خیانت گفتار.