03.12.2013 | روش های بهبود رتبه در الکسا

یکی از سوالات بسیار معروف بین وبمستر ها این است که چگونه رتبه الکسا سایتمان را کاهش دهیم.برای شروع، مختصری در مورد الکسا توضیح می دهیم. الکسا در سال 1996 میلادی به وجود آمد. در واقع مکانی برای ارائه آمار وب سایت ها و رتبه جهانی بود. از آن جایی که الکسا برای شرکت بسیار معروف آمازون در کالیفرنیا بود، با تبلیغات گسترده به سرعت پیشرفت کرد و تبدیل به یک غول بی رقیب شد. اکنون معیار سنجش رتبه سایت ها در دنیا الکسا است. گرچه گاهی به دلایل مختلف این معیار می تواند تحت تاثیر عواملی قرار گیرد که رتبه سایت را از صحت خارج کند، ولی به صورت کلی الکسا را می توان معیار سنجش صحیحی برای دانستن آمار و ارقام مربوط به یک سایت دانست.

 

افزایش رتبه الکسا


روش های بهبود رتبه در الکسا: (Ways to improve ranking on Alexa)

 
1. مطمئن شوید که سایت شما در موتور های جستجوگر ثبت است و در آن ها بهینه می باشد. بهینه بودن سایت در موتور های جستجوگر برای کسب بازدید بسیار مهم می باشد. زیرا تقریبا تمامی بازدید سایت های معمولی از این طریق می باشد.

 

2. محتوای جدید ایجاد کنید. انتشار نسخه های کپی شده از مطالب دیگران از نظر کپی رایت صحیح نیست، گرچه این جا هدف ما بهبود رنک در الکسا است. شما وقتی مطلبی را از سایتی کپی و اقدام به انتشار آن می پردازید در واقع اعتبار سایت خود را در بین صدها چشم پایین آورده اید. این چشم ها موتور های جستجو گر و روبوت های آن ها می باشند. امتیاز منفی و احیانا قرار گرفتن در لیست سیاه می تواند حتی برای سایت هایی با بازدید بالا خطر جدی باشد.

 

3. نقشه سایت (site map) خود را در موتور های جستجوگر ثبت کنید. این کار باعث می شوند تا گوگل و دیگر موتور های جستجوگر تمامی مطالب و محتوای سایت شما را فهرست کنند. برای سیستم های مدیریت محتوای مختلف افزونه های متفاوتی برای این کار وجود دارد که کار با آن ها بسیار ساده است.

 

4. محتوای سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دکمه اشتراک آن ها را در سایت خود فعال کنید.. اخیرا با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی، گوگل و دیگر موتور های جستجوگر به محتوای شبکه های اجتماعی و بک لینک های آن توجه زیادی کرده اند.

 

5. سایت خود را در دایرکتوری های معروف مانند دایرکتوری یاهو، سئو موز (seomoz) و دایرکتوری های دیگر ثبت نمایید. این کار باعث افزایش بک لینک و در نتیجه اعتبار شما می شود.

 

6. مطالبی منتشر کنید که بازدید کننده را دوباره به سایت شما بازگرداند. این کار باعث افزایش زمان ماندن بازدید کننده و محبوبیت شما چه در بین مردم و چه در دید روبوت های الکسا و همچنین موتور های جستجو می شود.

 

7. در سایت هایی با رتبه بالا فعالیت کنید و لینک خود را در آن ها البته به شکل قانونی و صحیح انتشار دهید. با نظر دادن یا فعالیت در بحث ها می توان این کار را انجام داد.

 

8. تولبار الکسا نصب کنید و به بازدید کنندگان خود نیز، این پیشنهاد را دهید.

 

9. رنک الکسا، میانگین می باشد. به همین دلیل بازدید های تبلیغاتی خود را به صورت روزانه پخش کنید. یک یا دو روز بازدید بالا نتیجه زیادی در رتبه الکسا ندارد. زیرا با تقسیم بر تعداد روز ها تقریبا از بین خواهد رفت.


امیدواریم با نکات ارائه شده توانسته باشیم، آگاهی لازم جهت افزایش رتبه در الکسا را به شما آموزش دهیم.

افزایش رنک الکسا,اسکریپت افزایش رنک الکسا,افزایش رنک در الکسا,آموزش افزایش رنک الکسا,افزایش رنک و الکسا,افزایش رنک گوگل و الکسا,نرم افزار افزایش رنک الکسا,راه های افزایش رنک الکسا,افزایش رتبه در گوگل,افزایش رتبه سایت در گوگل,افزایش رتبه الکسا,افزایش رتبه سایت,افزایش رتبه وبلاگ,افزایش رتبه در گوگل رایگان,افزایش رتبه در الکسا,افزایش رتبه,افزايش رتبه در گوگل,افزايش رتبه سايت,Increase Rank In Alexa,Increase Page Rank In Alexa,How To Increase Traffic Rank In Alexa,How To Increase Your Rank In Alexa,How To Increase Site Rank In Alexa,Improve Alexa Ranking,Improve Alexa Ranking Free,Improve Alexa Ranking Quickly,Improve Alexa Score,Improve Alexa Rank Fast,Improve Alexandra House,Improve Alexa Ranking 2011,Improve Alexa Ranking Traffic Exchange,Alexa Improve Software,Improve Posture Alexander,