24.11.2013 | چرا پاپ آپر؟

شرکت های زیادی در زمینه تبلیغات در اینترنت فعالیت می کنند. از این بین برخی موفق و تعداد زیادی ناموفق هستند. دلیل موفقیت مشخص است. در یک کلام، همکاری دلیل موفقیت آن هاست. البته همکاری 2 جانبه. یعنی هم تبلیغ دهنده (سرمایه گذار برای رونق کسب و کار) و هم تبلیغ کننده یا نمایش دهنده (صاحبان سایت ها و وبلاگ ها برای کسب درآمد). تعادل بین تبلیغ دهندگان و نمایش دهندگان برای سیستم تبلیغاتی بسیار دشوار است. به حدی که سامانه های تبلیغات بزرگ در کشور وزنه تعادلی با عنوان "تبلیغات رایگان" در سیستم خود درج نموده اند که عموما به تبلیغ سایت خود و سازمان های خیریه می پردازد.

 

1- تبلیغ سازمان های خیریه کاری خداپسندانه و نیکو است. اما باید به این مورد توجه داشت که وبمستر با اختیار خود باید این گونه تبلیغات را در سیستم خود نمایش دهد که متاسفانه در این مورد برای او اجبار وجود دارد.

2- همچنین نمایش رایگان یا ارزان سایت مرجع (سامانه تبلیغاتی) از هیچ نظر مناسب نیست.

3- تبلیغات کالا های دروغین ماهواره ای با پیام های تبلیغاتی بسیار زننده، از دیگر مواردی است که عده ای از شرکت ها از این طریق به کسب درآمد می پردازند. مطمئنا شما با پیام های تبریکی مواجه شده اید که به شما برنده شدن و تخفیف های بسیار بالا حتی تا 90% پیشنهاد شده است. این تبلیغات به هیچ عنوان خوش آیند نیست و باعث مشکلات آتی برای نمایش دهندگان می شود. زیرا بازدید کنندگان سایت ها و وبلاگ ها از این که شما در نمایش چنین تبلیغاتی نقشی ندارید و به انتخاب شما و برای شما نمی باشد، آگاه نیستند.

4- محاسبه نکردن آی پی های خارج از ایران نیز، تقریبا در تمامی سیستم های تبلیغاتی وجود دارد. ما این مورد را بسیار دقیق بررسی کردیم. در حال حاضر در ایران بالغ بر 30% کاربران به دلایل مختلف با آی پی غیر ایرانی به اینترنت متصل می شوند. جدا از این مورد گاهی اتفاق می افتد که سیستم های محاسبه گر به اشتباه آی پی ایران را غیر ایرانی ثبت می کنند و به دلیل متغییر بودن این مورد سیستم ها دچار اشکال می شوند. چنین مواردی در مورد سایت هایی با موضوعات خاص بسیار بیشتر و جدی تر است.

 

دیگر سیستم های کنترل کننده که در واقع نقش وزنه تعادل را در سامانه های تبلیغاتی ایفا می کنند وجود دارد، که در این مقاله قابل بیان نیست. البته باید بدانید طبق قوانینی که وبمستر ها در زمان ثبت نام قبول می کنند تمامی شرایط سامانه تبلیغاتی را پذیرفته اند. اما اختیار و اجبار دو مقوله کاملا متضاد است.

 

ما با ارائه پیشنهاد همکاری به شما در واقع مسئول هستیم که تمامی سختی های راه را شخصا متحمل شویم و نباید بابت کاستی های خود به شما صدمه بزنیم.


سامانه تبلیغات پاپ آپر، با در نظر گرفتن موارد فوق و بررسی های جدی در این زمینه به آینده ای دور دست می اندیشد که هم برای نمایش دهندگان و هم تبلیغ کنندگان و نیز برای خود سامانه اعتبار، آبرو و پیشرفتی بیش از پیش فراهم آورد.

ما در پاپ آپر حتی برای یک سایت کوچک نیز ارزش قائلیم. تمامی احتیاجات با در نظر گرفتن منافع عمومی مرتفع می گردد.

شعار پاپ آپر، جدی ترین هدف ما می باشد.

Think through math