12.11.2013 | تبلیغات بنری به پاپ آپر اضافه شد

سرویس جدید به پاپ آپر افزوده شد. تبلیغات بنری:

از این پس می توانید تبلیغات بنری در سایت خود داشته باشید. تعرفه هر بازدید بنری 430 ريال برای نمایش دهنده می باشد.

برای استفاده از تبلیغات بنری از طریق آموزش زیر اقدام نمایید.

 

ابتدا از منو سمت راست، به بخش "نمایش دهندگان" بروید. در این صفحه شما سایت یا سایت هایی که در سیستم اضافه نموده اید را مشاهده می کنید. روی دریافت کد طبق شکل زیر کلیک نمایید. (برای دریافت کد تبلیغات بنری شما نیازی به تایید مجدد سایت خود ندارید و می توانید از همان تایید قبلی استفاده نمایید)

 

تبلیغات بنری

 

حالا می توانید نوع تبلیغات را انتخاب نمایید. در این آموزش هدف ما تبلیغات بنری است. روی "بنر" کلیک کنید. در این مرحله کد ها ظاهر می شوند. دقت کنید که ابتدا سایز نمایش بنر را انتخاب نمایید، سپس کد مربوطه را در سایت خود جهت کسب درآمد بگذارید. به تصویر دقت کنید.

 

تبلیغات بنری

 

تبلیغات بنری یا banner advertising به تبلیغاتی می گویند که بنر ها در سایز های گوناگون در سایت نمایش دهندگان، نمایش داده می شوند و معمولا بابت هر بازدید مبلغی به نمایش دهنده (وبمستر) داده می شود. این نوع از تبلیغات، تقریبا رسمی ترین نوع تبلیغ است و در تمامی سایت هایی با بازدید بالا وجود دارد. تبلیغات بنری، با توجه به اختیار نمایش دهنده در هر قسمت سایت یا وبلاگ می تواند قرار گیرد و محدودیتی در این مورد وجود ندارد. از این رو، این نوع تبلیغات برای وبمستر ها از ارزش بالایی برخوردار است.