نحوه ثبت نام:

اولین قدم برای استفاده از خدمات تبلیغات پاپ آپ، ثبت نام در سایت پاپ آپر می باشد. برای ثبت نام در سایت پاپ آپر اینجا را کلیک کنید. با ثبت مشخصات خواسته شده و درج سوال امنیتی و با قبول قوانین و مقررات سایت پاپ آپر ثبت نام شما تکمیل می گردد.

دقت کنید دارنده حساب بانکی باید شخص ثبت نام کننده باشد. همین طور شماره شبا، کدی 24 رقمی است که به حساب هر فرد تعلق می گیرد و می توانید آن را از اینجا دریافت نمایید.

 
ثبت سایت و شروع کسب درآمد:

صاحبان سایت و وبلاگ می توانند پس از ثبت نام در پاپ آپر شروع به کسب درآمد نمایند. برای این کار ابتدا از منو نمایش دهندگان اقدام به ثبت آدرس سایت یا وبلاگ خود نمایند. هیچ محدودیتی در ثبت سایت و وبلاگ برای یک فرد وجود ندارد. پس از ثبت، سایت یا وبلاگ شما توسط ما بررسی می گردد و در صورت دارا بودن استاندارد های لازم تایید می شود و شما می توانید پس از آن به کسب درآمد بپردازید. وضعیت تایید یا عدم تایید در این قسمت مشخص است و شما همواره می توانید از آن آگاه شوید.

 
افزایش موجودی و درخواست تبلیغات:

شما برای تبلیغات خود در پاپ آپر می توانید از افزایش موجودی مبلغی را اضافه کنید و اقدام به تبلیغات نمایید یا از درآمد خود در پاپ آپر، هزینه تبلیغات را بپردازید. برای این کار از منو سمت راست، افزایش موجودی را انتخاب کنید و به صورت آنلاین مبلغ مورد نیازتان را بپردازید. دقت نمایید حداقل مبلغ مورد نیاز برای شروع تبلیغات 4000 تومان است که معادل 1000 بازدید می شود.

 

کسب درآمد مادام العمر چگونه است؟

این نامی است که در سیستم تبلیغاتی بسیار معروف است. شما با معرفی افراد جدید از کارکرد حساب آن ها درصدی سود می برید. این مقدار برای سیستم تبلیغاتی پاپ آپر 5% می باشد که بالاترین درصد نرخ پورسانت در سیستم های تبلیغاتی دارای این نوع کسب درآمد می باشد. برای شروع کافی است از منو سمت راست روی پورسانت کلیک نمایید و از لینک منحصر به فرد خود اقدام به عضوگیری کنید. دقت کنید دریافت پورسانت برای یک بار یا یک دوره محدود نمی باشد و مادام العمر برای هر فرد ادامه دارد.

 
درخواست واریز:

 برای درخواست واریز درآمد خود می توانید از منو سمت راست روی درخواست واریز کلیک نمایید. حداقل درخواست واریز باید مقدار 10.000 تومان باشد. در صورتی که مبلغی کمتر از این مقدار را درخواست نمایید، درخواست شما تایید نخواهد شد. پرداخت ها در 15 هر ماه انجام می پذیرد.


تغییر مشخصات کاربری:

در هنگام ثبت نام ممکن است شما اطلاعاتی را صحیح وارد نکرده باشید یا اطلاعات وارد شده نیازمند ویرایش باشند. برای این منظور از منو سمت راست به ویرایش مشخصات بروید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل یا ویرایش نمایید.


راه کار های توسعه و افزایش درآمد:

در تبلیغات مهمترین اصل تعداد بیننده است.  هر چه بازدید بیشتری داشته باشید، درآمد بالاتری خواهید داشت. در بخش اخبار ما آموزش های بهینه سازی و جذب بازدیدکننده و معرفی روش های موفقیت در اینترنت را ارائه خواهیم کرد. در صورتی که به آموزش خاصی نیاز دارید از طریق فرم تماس، آن را به اطلاع ما برسانید.